Objavljeno dne: 20.12.2013 | Prispevek objavil: Cajtng
Značke: , , , ,
V kategoriji: Lokalno
Prispevek ogledan: 1,386-krat

OŠ Trebnje prvič področni prvak v malem nogometu

V četrtek, 19. 12. 2013, se je OŠ Trebnje udeležila področnega prvenstva v nogometu, ki se je odvijalo v Črnomlju. Učenci naše šole so se odlično odrezali in prvič v zgodovini šole postali področni prvaki v malem nogometu.

Nogometaši OŠ Trebnje

Nogometaši OŠ Trebnje so prvič v zgodovini trebanjske šole postali področni prvaki.

Na turnirju je nastopalo 8 osnovnih šol, ki so bile razdeljene v dve skupini. Naša šola je bila v skupini z OŠ Drska, OŠ Loka Črnomelj in OŠ Vavta vas. Prvo tekmo smo igrali z OŠ Vavta vas in izgubili z 2:1 – strelec Miha Kotar. Za uvrstitev v polfinale smo se pomerili z OŠ Loka in jih premagali z 2:1 – strelca Domen Gnidovec in Marko Kotar. V polfinalu smo igrali z OŠ Šentrupert in jih premagali z 1:0 (strelec Marko Kotar s pomočjo nasprotnega igralca). V finalu pa smo premagali še OŠ Metlika z 1:0 – strelec Miha Kotar.

OŠ Trebnje se je tako prvič uvrstila v četrfinale. Za našo šolo so nastopali Marko in Miha Kotar, Urban Kolenc, Miha Krištof, Domen Gnidovec, Darko Crnjevski, Jan Alukić, Kristjan Horžen in Alen Možina.