Objavljeno dne: 24.12.2013 | Prispevek objavil: Cajtng
Značke: , , , , , ,
V kategoriji: Cajtng | Lokalno
Prispevek ogledan: 800-krat

Za DTP-jevci še eno uspešno leto

DTP-jevci zaključujemo še eno več kot uspešno leto. Uresničili smo skoraj vse, kar smo si zadali ob začetku leta.

DTP

Veselje po odličnih uvrstitvah na teku za Pokal Dolenjskega lista.

Uspešno smo sodelovali na več maratonih po Sloveniji in Hrvaški. Odtekli smo tudi Dolenjski tekaški pokal 2013, kjer je Bojan Vidmar še četrto leto zapored zmagal, njegova žena Angelca pa je bila tretja. Po kategorija pa so se uvrstili: Sabina Berus je bila druga, Smiljana Zajc četrta, Božidar Zajc pa peti.

Le enajst ur po tem, ko smo s penino nazdravili novemu letu, smo se tradicionalno zbrali v Rodinah pri Trebnjem in tekli na Debenec, kjer nas je čakal topel čaj ter nazaj v Rodine, kjer smo si ob sladkih dobrotah zastavili cilje za leto pred nami.

slika001

DTP-jevki pred tekom iz Rodin na Debenec.

Na vročo junijsko soboto smo v sklopu prireditev Iz trebanjskega koša organizirali Trebanjski tek, ki je štel za Pokal Dolenjskega lista. Teka se je udeležilo lepo število pohodnikov, ki so se podali na Vrhtrebnje. Otroci so opravili z najkrajšimi razdaljami, največ pa je bilo tekačev na 8,5 km trasi.

Preko celega leta imamo tudi več drugih aktivnosti, kot le tek. Omeniti velja avgustovski piknik in decembrski pohod na Ostri vrh. Na spletni strani www.dtptrebnje.si pa si lahko ogledate bogato fotogalerijo.