Piškotki | Kontakt | Oglaševanje

Iskalnik po strani:

Objavljeno dne: 09.10.2014 | Prispevek objavil: Cajtng
Značke:
V kategoriji: Cajtng | Lokalno
Prispevek ogledan: 1,579-krat

Dušan Skerbiš, Rupert Gole in Anton Maver zadržali županski mandat, v Trebnjem po 1. krogu slavila Špela Smuk

Po prvem krogu županskih volitev so na našem območju zmago slavili trije dosedanji župani, le v Trebnjem se to (še) ni zgodilo. Skerbiš, Gole in Maver so dobili vnovično zaupanje volivcev, medtem ko je v Trebnjem Kastelica prehitela Špela Smuk, ki je že povabila svetnike k sodelovanju. A za končno zmago bo potrebno še krepko dodati plin tudi v drugem krogu.

Karikatura Brane Praznik

Karikatura: Brane Praznik

REZULTATI VOLITEV, TREBNJE:

  • ZA ŽUPANA: Špela Smuk 38,84%, Alojzij Kastelic 36,36%, Silvester Prpar 15,42%, Blaž Pavlin 9,38%
  • IZVOLJENI ZA OBČINSKI SVET: Mija Benedičič, Janez Zakrajšek, Marija Zupančič, Špela Smuk, David Klarič, Mateja Povhe (vsi DROT); Matija Miklič, Alojz Špec, Jože Korbar (vsi SLS); Franci Ostanek, Franci Kepa (oba SDS); Štefanija Gliha, Brigita Murn (obe NSi); Rok Saje, Vida Šušterčič (oba SMC); Milan Dragan, Miran Candellari (oba ŽL); Nino Zajc (SD); Mirko Gliha (DeSUS); Gregor Kaplan (DSD); Matija Hočevar (ROM).
  • IZPADLI IZ OS: Silvester Prpar, Bogomir Mlakar (oba SLS), Nada Pepelnak, Bogdana Brilj, Maja Jarc, Boštjan Koncilja (vsi SDS), Branko Veselič (LDS), Franc Kozlevčar (NSi), Jože Hribar (DROT), Marko Grandovec, Mitja Jeras (oba SD) ter Andrej Jevnikar, Tanja Udovič Cuder (oba neodvisna, prej ŽL).

IZVOLJENI ZA POSAMEZNE KS:

  • KS Čatež: Bogomir Mlakar, Bojan Režek, Davorin Babič, Janez Zagorjan, Mihael Pangerc, Mija Benedičič, Borut Pancar;
  • KS Dobrnič: Darko Glivar, Melita Jarc, Pavle Smolič, Peter Zaletel, Marjana Kužnik, Primož Novak, Martin Hočevar, Anton Stermec, Filip Avbar;
  • KS Dolenja Nemška vas: Miha Sever, Janez Zakrajšek, Vera Rozman, Darja Krevs, Darko Matko, Jože Pintar, Milan Dragan, Martina Ratajc, Viktor Rogelj;
  • KS Knežja vas: Alojz Špec, Andrej Anžlovar, Anita Barle, Anton Murn, Damjan Smolič, Anton Glavan, Jožica Čeh;
  • KS Račje selo: Anton Zaletel, Matija Hočevar, Tatjana Kresal, Vojko Makovec, Darko Pekolj, Aleš Skol, Mojca Višček;
  • KS Sela pri Šumberku: Primož Ozimek, Gregor Kocijančič, Bogdana Brilj, Marko Kocijančič, Darko Robida, Ignac Trunkelj, Rok Zupančič;
  • KS Svetinja: Silvo Zupančič, Anica Makše, Milan Kastelic, Franci Makše, Brigita Šuštaršič, Tadej Božič, Ludvik Šuštaršič;
  • KS Šentlovrenc: Mateja Oven, Jože Korelc, Andrej Jevnikar, Alojz Bajuk, Alojz Rajnar, Franc Brane Praznik, Gregor Kovačič;
  • KS Štefan: Dean Verbič, Bojan Kirm, Janez Strmec, Anton Kek, Silva Zupančič, Leon Gerden, Nataša Klančar;
  • KS Trebnje: Vinko Ribič, Silva Kastelic, Aleš Germovšek, Tomaž Kukenberger, Maša Zarabec, Marko Šalehar, Dejan Smuk, David Klarič, Mira Zore, Aljaž Uhan, Peter Agnič, Boštjan Vovk, Vanja Brodnik, Mirko Resnik, Alojz Gliha;
  • KS Velika Loka: Simon Erjavec, Stanislav Šlajpah, Blaž Ovnik, Tomaž Končina, Majda Kravcar, Anita Lavriha, Darko Kralj;
  • KS Veliki Gaber: Martin Pekolj, Marjan Anžlovar, Nikolaj Jefim, Borut Sever, Boris Praznik, Mitja Jeras, Jože Hribar, Anton Lavrih, Štefanija Gliha.

REZULTATI VOLITEV, MIRNA:

  • ZA ŽUPANA: Dušan Skerbiš (63,93%), Milena Drčar (36,07%)
  • IZVOLJENI ZA OBČINSKI SVET: Zoran Remic, Janez Bračko, Vojko Strmole, Igor Kašič, Irena Dim, Barica Kraljevski, Jožko Tomšič, Jure Novak, Peter Smole.
  • IZPADLI IZ OS: Milena Drčar, Andreja Erazem, Anica Marinčič, Jože Novak, Stanko Tomšič

REZULTATI VOLITEV, ŠENTRUPERT

  • ZA ŽUPANA: Rupert Gole (89,17%), Denis Lesjak (10,83%)
  • IZVOLJENI ZA OBČINSKI SVET: Jože Zaplatar, Alojzij Gregorčič, Božidar Tratar, Janja Grebenc, Branka Brcar, Jurij Bizjak, Ruža Brcar, Robert Jereb, Matjaž Štrukelj.
  • IZPADLI IZ OS: Ludvik Ahlin, Franci Bartolj, Marko Gričar, Izidor Kovaljev, mag. Ksenija Radminič Virant, Tone Rugelj

REZULTATI VOLITEV, MOKRONOG-TREBELNO

  • ZA ŽUPANA: Anton Maver (72,46%), Irena Sedej (27,54%)
  • IZVOLJENI ZA OBČINSKI SVET: Alojz Kocjan, Elizabeta Žlajpah, Janez Bregant, Gregor Škoporc, Franc Glušič, Ana Vene, Marko Kostrevc, Milica Korošec, Marjan Starič, Franc Dragan, Rafael Eržen.
  • IZPADLI IZ OS: Peter Deu, Stanislav Rajer, Tomaž Brzin.

Vsem izvoljenim želimo uspešno delo!

(TK)

  • krepko-207-ii
  • Natisni net CTV
  • AVTO SLAK CAJTNG TV
  • Pasji salon Ajša CTV
  • Natisni net za CTV 2
  • BHS 1
  • Pavc Cajtng TV 420×360
  • BHS 2

Vremenska napoved

Oglasi

Anketno vprašanje

Glasovanje v anketi je zaključeno!
Čas trajanja:
od 01/06/2016 07:45:25
do 19/06/2016 23:59:59

Rezultati ankete:
Ali se boste udeležili prireditve Iz trebanjskega koša, ki bo od 17. do 19. junija 2016?

Skupaj glasov 4